Hotely, restaurace a nákupy | K+K Hotel Central | Ulice Hybernská, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

 Mimořádný hotelový zážitek

Tento stylový hotel špičkové kvality nabízející moderní elegantní atmosféru, zdobí unikátní secesní architektura.

Vyjímečný design a stavba ještě zvýrazňují celkový charakter hotelu, zatímco extravagantní interiér nabízí relaxaci i možnost užít si jedinečnou atmosféru přepychu.

Prvotřídní je i poloha hotelu – v samém středu historického Starého Města pražského jen několik kroků od Prašné brány. Jak jeho název napovídá, K+K Hotel Central je ideálním výchozím bodem pro návštěvníky, kteří chtějí během své návštěvy Prahy a prohlídky jejích krás bydlet v samém středu města.

 

Kontakt

  • K+K Hotel Central
  • Ulice: Hybernská 1001/10
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.