Hotely, restaurace a nákupy | Hotel Meteor Plaza | Ulice Hybernská, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Hotel v samém srdci Prahy

V samém srdci Prahy, v klidné ulici Starého Města, naleznete BEST WESTERN PLUS Hotel Meteor Plaza. V okolí se nachází významné pražské památky (Obecní dům, Prašná brána, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Staré Město), množství příležitostí k nakupování (OC Palladium, bulvár Na Příkopě) či ke kulturnímu vyžití (Obecní dům, Národní divadlo, Státní opera).

Nabízíme 83 plně klimatizovaných pokojů a 5 suite, lobby bar, vinárnu, parkoviště, konferenční prostory a relaxační centrum. V celém hotelu je wifi zdarma.

Ať již přijedete do Prahy obchodně, za kulturou či za pražskými památkami, náš profesionální a přátelský personál se o Vás vždy postará. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Kontakt

  • Hotel Meteor Plaza
  • Ulice: Hybernská 999/6
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.