Hotely, restaurace a nákupy | Hotel King David | Ulice Hybernská, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Komfortní ubytování v elegantních pokojích

Hotel KING DAVID je nový 5* kosher lemehadrin hotel v centru Prahy poskytující komfortní ubytování v elegantních pokojích. V hotelu je k dispozici restaurace s nabídkou pokrmů kosher kuchyně a pro malé občerstvení je možné navštívit hotelové Café.

Budova hotelu byla postavena v roce 1884 ve stylu Art-Nouveau známým českým architektem Františkem Heberlem. Exteriér byl vyzdoben úžasnými sochařskými ornamenty typickými pro pražské historické budovy té doby.

V roce 2003 byla budova přestavěna a otevřena jako 4* Hotel Golden Tulip Terminus. Další kompletní rekonstrukce proběhla v dubnu roku 2014, kdy se zcela změnil interiér hotelu a přestavba zároveň vedla i ke změně konceptu hotelu na 5* Boutique Hotel KING DAVID nabízející kosher služby.

Hotel poskytuje ubytování v elegantně zařízených a prostorných pokojích, které jsou plně klimatizovány. Všech 68 nekuřáckých pokojů je vybaveno privátní koupelnou s vanou a toaletou, vysoušečem vlasů, komfortní postelí, minibarem, konvicí k přípravě kávy a čaje, Espresso kávovarem, vysokorychlostním internetovým připojením, trezorem, telefonní linkou s přímou volbou a LCD televizorem se satelitním příjmem.

Kontakt

  • Hotel King David
  • Ulice: Hybernská 1674/42
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteJe libo webovou stránku, eshop nebo aukční systém

 Již více jak 10 let vytváříme PublicMC, ShopMC a AukceMC a naše zákazníky automaticky podporujeme na více jak 70 portálech firmy díky mediální divizi MediaMC.